رنگ کنیتکس + رنگ + کنیتکس

رنگ کنیتکس

رنگ کنیتکس

پوشش دیوار کنیتکس Kenitex یک پوشش رنگی بین المللی است. این پوشش ترکیبی است از پرلیت ، میک ، پنبه نسوز و مواد رنگی با ثبات با رزین های سنتیک که در ۵۲ سال گذشته در ۳۸ کشور به ثبت رسیده است. می توانید انواع و مراحل اجرای آن را در هوم رنگ بخوانید.

انواع کنیتکس

انواع کنیتکس را می توان به ۳ بخش تقسیم کرد:

کنیتکس روغنی

این نوع پوشش به خاطر اینکه ضد آب است ، برای داخل ساختمان و نمای ساختمان مناسب است. کاملا حلال بنزین است و باید دقت کرد تا زمان خشک شدن ساختمان اصول ایمنی را رعایت کرد.

کنیتکس پلاستیک

این پوشش برخلاف پوشش روغنی ، ضد آب نمی باشد و حلال آب است. برای داخل ساختمان مناسب است. نداشتن بوی نامطبوع ، عدم اشتعال و خشک شدن سریع از ویژگی های آن است.

کنیتکس اکرولیک

ترکیبی از روغنی و پلاستیک است. قابلیت شستشو دارد ، البته حلال آب است و می توان در داخل ساختمان و نمای بیرونی ، از آن استفاده کرد.

کاربردهای رنگ کنیتکس در دکوراسیون

در رنگ آمیزی بسیاری از ساختمان ها استفاده می شود و دارای رنگ های خاص تری است. برای جلوه دادن به فضا به خصوص لابی و راهروهای ساختمان کاربرد دارد. علاوه بر زیبایی خاص خودش ، عایق حرارت و صوت نیز است که کاربرد خوبی برای دیوار های داخلی واحد های ساختمانی می باشد.

مراحل اجرای انواع کنیتکس

برای اجرای آن ، محدوده ی مورد نظر را از هرگونه آلودگی مانند دود و گردو غبار تمیز کرده ، در صورت نیاز برای صاف کردن سطح از گچ یا انواع بتونه استفاده کنید. این رنگ فقط با پیستول مخصوص کنیتکس قابل اجراست و پاشیدنی می باشد. با قلم یا رول قابل اجرا نیست.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *