رنگ نما

اثر ترکیب رنگ در نقاشی ساختمان مدرن

بهترین ترکیب رنگ در نقاشی ساختمان های مدرن

سالیان سال است که در بازسازی ساختمان و اینکه افراد می خواهند تغییر و تحولی عظیم در ساختمان خود به دهند از نقاشی ساختمان استفاده میکنند ، حال می‌خواهیم در این مقاله به ترکیب رنگ در نقاشی ساختمان بپردازیم که مسئله بسیار مهمی است و باید بدانیم در هر مکانی باید از یک طیف رنگی مناسب استفاده نمود تا مناسب‌ترین هارمونی را ایجاد کنیم . یکی از مزایای نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان این است که می توان این کار را به سرعت انجام نمود و امروزه ابزار و وسایلی وجود دارد که راندمان کار را بالاتر برد و سرعت عمل نیز بیشتر شده است. در ادامه این مقاله با هوم رنگ همراه باشید.

رنگ های اصلی در ترکیب نقاشی ساختمان های مدرن

نقاشی ساختمان + ترکیب رنگ + رنگرنگ های بسیار زیادی در ترکیب رنگ در نقاشی ساختمان وجود دارند که می‌توانند زمینه‌ساز باشند اگر بخواهیم به چندین از طیف‌ها اشاره ای داشته باشیم می توانیم به قرمز ، زرد و آبی اشاره کنیم زیرا جز رنگ های اصلی هستند و دامنه رنگی این سه از ترکیبات دیگری به وجود نیامده است و ترکیبات مختلف از ترکیب این رنگ به دست می آید . دو رنگ متفاوت که بسیار پرطرفدار هستند و در ترکیب و طیف‌های رنگ بندی بسیار تأثیرگذار هستند : سفید و سیاه می‌باشند ، که برخلاف آن چیز که همه ی افراد فکر میکنند خود این دو رنگ بسیار متنوعی دارند که بسیار در علم دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

تاثیر گذارترین ترکیب رنگ ها در نقاشی ساختمان

همانطور که در پاراگراف های بالا ذکر شد ترکیب رنگ در نقاشی ساختمان بسیار مسئله مهمی میباشد اما هنگامی که تصمیم به نقاشی کردن و یا رنگ آمیزی بیفتیم ابتدا باید ببینیم که طیف رنگی اصلی ما چه چیزی می باشد و سپس با ترکیب رنگهای مختلف و یا کم و زیاد کردن طیف رنگی رنگ اصلی را دریابیم و شروع به نقاشی بکنیم . اگر بخواهیم به چند ترکیبی که بسیار در نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد اشاره ای کنیم ، می‌توانیم به رنگ های فیلی ، کرم استخوانی ، گلبهی یاسی ، آبی روشن و دیگر موارد نام ببریم.

نقاشی ساختمان + ترکیب رنگ + رنگنکات مهم در اجرای ترکیب رنگ ها

یک سری نکات مهم در ترکیب رنگ در نقاشی ساختمان وجود دارد ، که اگر فرمول ها را بتوانیم رعایت کنیم می‌توان به کیفیت رنگ و نقاشی را بالا برد. همچنین روش های مختلفی وجود دارد که با داشتن آگاهی می توان ، رنگ های بسیار زیادی را به وجود آورد .

اما ابتدا باید در زمینه مفاهیم اولیه این تئوری رنگ ها مطالبی را بدانیم . سپس شروع به رنگ آمیزی بکنیم .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *