رنگ نما

رنگ نما

رنگ نما

رنگ نما مخصوص نما ی خارجی ساختمان باچسبندگی عالی به سطوح بتونی ومقاومت دربرابرهواورطوبت واشعه ماوراء بنفش پوشش مناسب برای رنگ آمیزی سطوح بتونی ونمای ساختمان میباشد .قابلیت های مختلف رنگ نما کاربرداین پوشش را از مناطق گرم وخشک تا مناطق سردمعتدل ومرطوب بویژه در شهرهای بزرگ ومناطق متراکم صنعتی بامیزان آلودگی بالا توسعه داده شده این گوشش برای رنگ آمیزی تزئینی وحفاظت از سطوح بتونی ،چوبی وسایر مصالح به ویژه در نمای ساختمان بکاربرده می شود.شرکت خدماتی آدا رنگ نما
آستر پیشنهادی:سیلر اپوکسی- بتونه اپوکسی برپایه رزین اکریلیک آب پایه یک جزئی مکانیزم خشک شدن آن تبخیر حلال ومیزان مصرفی حدود ۲۷۰گرم بر متر مربع برای یک لایه رنگ به ضحامت ۸۰ میکرون
خشک شدن سطحی۳۰ دقیقه خشگ شدن نیسبی ۱ ساعت ورنگ آمیزی مجدد ۸ساعت مقاومت فیلم رنگ استفاده ازیک لایه سیلر توصیه می شود وبرای پر کردن درز ها ویکنواحت کردن سطح از بتونه اپوکسی استفاده نمایید.

رنگ نما

رنگ نما رنگی ضد آب بر پایه اکریلیک بوده و با بکار بردن افزودنی های سیلیکونی ساختاری مناسب به عنوان پوشش رنگی نمای ساختمان دارد. در نما به عنوان لایه نهایی و پوششی تزئینی جهت عایق حرارتی بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد. آسان و سریع اجرا شده و عایق رطوبت بوده و اجازه تنفس را به سطوح می دهد. در برابر عوامل خارجی مقاوم است. بر روی رنگ قدیمی نما اجرا شده و جایگزینی با عمر بالا را تشکیل می دهد.

مزایای رنگ نما:

-ترکیبی منحصر به فرد با خاصیت ضد آب بالا

-مقاوم در برابر متورم و پوسته پوسته شدن

– مقاوم در برابر رشد جلبک ها و قارچ ها

– نفوذپذیری بخار و مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش (به طور مستقل آزمایش شده است(

– مقاوم در برابر باران های اسیدی، دوام و طول عمری بالا و عملکردی مطمئن و استثنایی

سطوح مورد استفاده:

نمای بیرونی ساختمان، سطوح سیمانی، سطوح بتنی، سطوحی گچی، بر روی رنگ قدیمی سطوح و دیوار. (پلاستر سنگ طبیعی، پلاستر رنگی، سرامیک و سطوح پوشش داده شده با رنگ.


رنگ نما

رنگ نما

رنگ نما

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *