رنگ نما

رنگ نما

رنگ نما

حرفه ای و ماهر : رنگ نما رنگی ضد آب بر پایه اکریلیک بوده و با بکار بردن افزودنی های سیلیکونی ساختاری مناسب به عنوان پوشش اجرای رنگ نما ساختمان دارد. در نما به عنوان لایه نهایی و پوششی تزئینی جهت عایق حرارتی بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد. آسان و سریع اجرا شده و عایق رطوبت بوده و اجازه تنفس را به سطوح می دهد. در برابر عوامل خارجی مقاوم است.

اجرای رنگ نما و رنگ کاری نما
رنگ نما پوشش مناسب جهت سطوح نسبی ساختمان که در معرض نور، باران و جریانات آب و هوایی مختلف مقاوم می باشد و دارای مزایایی می باشدکه نسبت به سنگهای نماها بهتر و بیشتر می باشدو به این دلیل که نما یکنواخت می باشد ولی با تغییر رنگ نما ساختمان چهره ی زیبا و دوست داشتی به خود می گیرد و از نظر معاملاتی نیز بیشتر معماران اقتصادی رنگ نما را توصیه و مشاوره میدهند که با تغییر رنگهای نمای سنگ، و نمای شهرسازی بهتر و عامی تر میگردد. ( رنگ مخصوص نما )

رنگ نما

رنگ نما مخصوص نما ی خارجی ساختمان باچسبندگی عالی به سطوح بتونی ومقاومت دربرابرهواورطوبت واشعه ماوراء بنفش پوشش مناسب برای رنگ آمیزی سطوح بتونی ونمای ساختمان میباشد .رنگ نما رنگی ضد آب بر پایه اکریلیک بوده و با بکار بردن افزودنی های سیلیکونی ساختاری مناسب به عنوان پوشش رنگی نمای ساختمان دارد. در نما به عنوان لایه نهایی و پوششی تزئینی جهت عایق حرارتی بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد. آسان و سریع اجرا شده و عایق رطوبت بوده و اجازه تنفس را به سطوح می دهد. در برابر عوامل خارجی مقاوم است. بر روی رنگ قدیمی نما اجرا شده و جایگزینی با عمر بالا را تشکیل می دهد.

رنگ آمیزی نما و رنگ مخصوص نما
سطوح مورد استفاده:

نمای بیرونی ساختمان، سطوح سیمانی، سطوح بتنی، سطوحی گچی، بر روی رنگ قدیمی سطوح و دیوار. (پلاستر سنگ طبیعی، پلاستر رنگی، سرامیک و سطوح پوشش داده شده با رنگ

اجرای تمامی لایه های رنگ نمای ساختمان دوام و زیبایی ماندگار رنگ را ایجاد می کند و در طول مدت بقای نما ، زیبایی ظاهر رنگ نمای ساختمان را تامین می نماید.شرکت های معتبر رنگسازی معمولا متناسب با شرایط جوی و نوع محصولات ، لایه بندی های متناسب آن را پیشنهاد می کنند.

خدمات رنگ نما

صحبت از رنگ و اجرای رنگ نمای ساختمان و رنگ آمیزی ساختمان و بحث و بررسی در مورد این موضوع بسیار حائز اهمیت است. نمای ساختمان یکی از قسمت های مهم و قابل توجه در نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان می باشد. چرا که همیشه در مقابل دید عموم بوده و اولین منظره قابل رویت از یک ساختمان ، نمای مخصوص و رنگ نمای آن می باشد. در حال حاضر پوشش های زیادی جهت استفاده در نمای ساختمان موجود می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پوشش ها و متریال های که از قدیم مورد استفاده بوده است رنگ و رنگ مخصوص نمای ساختمان می باشد.

اجرای انواع رنگهای نمای خارجی و ایرانی متناسب باشرایط اب و هوایی و نیاز های ساختمان با اکیپ مجرب و گارانتی

انواع رنگهای نمای بافت دار و ساده

رنگ های انتی باکتریال(بیمارستانی)

رنگ های نمای فلورسانس (شب تاب)

رنگ های انتی گرافیتی(ضد شعار و پوستر)

رنگ نمای تفلونی(نچسب) مناسب پارکینگ ها

رنگهای نمای الاستیکوت(ضد ترک و ضد رطوبت)

رنگ نانو کامپوزیت(عایق حرارتی و برودتی تا ۳۰%)

رنگ های بافت دار وگا (دارای تنفس و ضد رطوبت)

رنگهای نمای نانو کتالیزور (تمیز شونده با نور افتاب)

رنگ های نمای ضد قارچ و کپک مناسب شمال کشور

رنگهای نمای سیلیکونایز (خود تمیز شونده بوسیله باد و باران)

بهتریترین رنگ نمای ساختمان و رنگ مخصوص نما رنگهای اروپایی جوتن است که به جرات میتوان گفت رنگهای جوتن یکی از بهترین رنگهای موجود در ایران و حتی در جهان هستند ، رنگ جوتن تولید کشور نروژ میباشد و جزء اولین تولید کنندگان رنگهای ساختمانی می باشند، رنگهای ساختمانی اکریلیک جوتن نصبت به رنگهای دیگر این شرکت در ایران بیشتر مورد استفاده قرار گرفته می شوند و تنوع رنگی بالایی دارند اما باید در رابطه با رنگهای جوتن توجه داشت که قیمت رنگهای نمای جوتن ساختمان تقریبا دو برابر رنگهای نمای ایرانی هست .

رنگ نما ساختمان
اجرای رنگ نما ساختمان و رنگ کاری نما تمامی لایه های رنگ نمای ساختمان دوام و زیبایی ماندگار رنگ را ایجاد می کند و در طول مدت بقای نما ، زیبایی ظاهر رنگ نمای ساختمان را تامین می نماید.شرکت های معتبر رنگسازی معمولا متناسب با شرایط جوی و نوع محصولات ، لایه بندی های متناسب آن را پیشنهاد می کنند.


رنگ نما

رنگ نما

رنگ نما

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *